Photoshoots 2011

2011 > Larsen & Talbert for USA Today [3 news photos]

4. května 2011 v 12:08 | ♥ Miss-Vanessiiik
Je mi potěšením vám všem přidat nové fotografie od naší Vanessky. Fotečky byly pořízené 24. února pro USAToday.com. Výsledek? Úžasný, fotograf odvedl skvělou práci. Líbí se vám nové fotografie? ♥

2011 > Larsen & Talbert for USA Today [2 news photos]

17. března 2011 v 20:59 | ♥ Miss-Vanessiiik
Je mi velkým potěšením přidat další dvě fotečky od naši Vanessky, které byli pořízené 24. února pro USAToday.com =). Jsou opravdu nádherné, no nemám pravdu?

2011 - Matt Jones for Shape Magazine

17. března 2011 v 15:26 | ♥ Miss-Vanessiiik
Kráska Vanessa Hudgens se stala novou fotomodelkou pro časopis Shape pro měsíc duben (scany naleznete zde!). Vanessa prezentuje svou štíhlou postavu, není se čemu divit, má co ukázat. Tuto výbornou práci odvedl fotograf Matt Jones. K dispozici máme 16 fotografii, ale bohužel jsou ve špatné kvalitě, … Tak co, taky by jste si přáli mít takovou postavu, jako má naše drahá Vanessa?

CANDIE'S > BEHIND THE SCENES

12. března 2011 v 23:08 | ♥ Miss-Vanessiiik
Zpěvačka Vanessa Hudgens (22) slaví jeden úspěch za druhým. V pěvecké kariéře se jí daří a teď se navíc stala tváří módní značky pro dívky Candie's. Sesadila tak z trůnu kolegyni Britney Spears (29). A nutno říct, že na fotkách v růžových plavkách vypadá velmi přitažlivě!
Vanessa Hudgens se pěkně vybarvila. Z nenápadné holky, která hrála ve filmu High School Musical, se stala úplná dračice. Zmíněný film ji hodně proslavil a od té doby přijímá jednu nabídku na práci za druhou.
Tentokrát se ale její nový projekt netýká zpěvu, ale módy. Oslovila ji americká značka oblečení určená dívkám Candie's a Vanessa kývla. Vznikla tak série fotek, které se tvořily v kalifornském hotelu Pink Motel, na kterých mladičká zpěvačka vypadá v sexy plavkách opravdu skvěle.
V kampani na oblečení Candie's se před vystřídaly například zpěvačky Ashlee Simpson (26), Hilary Duff (23) a Britney Spears. Když fotky viděl Vanessin expřítel Zack Effron (24), asi litoval, že o toto tělo přišel...

2011 > Larsen & Talbert for USA Today

12. března 2011 v 22:51 | ♥ Miss-Vanessiiik
Mám pro vás nádhernou, roztomilou fotečku od Vanessy, která byla pořízena 24. února pro USAToday.com =)

imagebam.com

2011 > Details (Eric Ray Davidson)

24. února 2011 v 19:47 | ♥ Miss-Vanessiiik
Už zapomeňte na sladkou, nenápadnou holku, která hrála ve filmu High School Musical, z Vanessy se stala úplná dračice. Jak všichni víme, tento film ji hodně proslavil a od té doby přijímá jednu nabídku na práci za druhou.
Vanessa dostala další skvělou pracovní nabídku, tentokrát ohledně focení, kde má spolupracovat se šikovným fotografem Eric Ray Davidson, tuto lákající nabídku herečka nemohla odmítnout.
Naše nová divoška Vanessa pózovala před fotografem Ericem v černým sexy oblečku a také ve spodním prádle.
Fotografie jsou opravdu skvělé doporučuji se podívat, tak co poznáváte naši novou divošku Vanessu? A jak se vám líbí?
.
imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama