News

VANESSA HUDGENS SE CHCE STĚHOVAT

16. května 2011 v 18:27 | ♥ Miss-Vanessiiik
Loni v prosinci se hvězda filmu Muzikál ze střední po pěti letech rozešla se svým hereckým kolegou Zacem Efronem a od té chvíle se její život obrací vzhůru nohama...
"Začínám nový život," prohlásila star těsně po rozchodu: "Nikdy jsem nebyla šťastnější. Těším se úplně na všechno, co mě teď čeká."

Změn je v jejím životě opravdu hodně. "Točím filmy a pracuji na projektech, díky nimž, doufám, už nebudu ta sladká holka z High School Musical. Navíc všechen volný čas trávím s kamarády, na to jsem pět let nebyla zvyklá. Každý den se mi přihodí něco nečekaného. Je to úžasné," říká nadšeně Van.

Hereččin kamarád nám ovšem prozradil úplnou novinku z jejího života:"Potkali jsme se v Cannes a Van se mi svěřila, že chce na chvíli pryč z Californie a bude se brzy stěhovat do New Yorku. Moc se na to těší, takže si myslím, že to opravdu udělá."

Nakonec se pak sama Vanessa ještě svěřila, že by si ráda zahrála v seriálu Glee: "To bych vážně moc chtěla. Miluju muzikály a Glee je podle mě naprosto úžasný. Nenechám si ujít žádný díl. Moc bych si přála patřit do téhle show."

Vanessa Hudgens: "Kluka nepotřebuju!"

3. května 2011 v 21:52 | ♥ Miss-Vanessiiik
Už to pomalu bude půl roku od rozchodu a star stále netouží po novém partnerovi. Jak to Van (22) dělá, že nikoho nepotřebuje?
"Užívám si nejkrásnější období svého života," hlásá tmavovlasá sympaťanda hned na úvod a vypadá u toho tak skvěle, že o jejích slovech nemůže nikdo pochybovat: "Byla jsem pět let ve vztahu, konečně teď poznávám, co to znamená být singl!"

"Ještě donedávna jsem přesně věděla, kdo jsem a že patřím k Zacovi. Teď o sobě nevím vůbec nic a je to velká legrace," svěřuje se Vanessa a pokračuje: "Kolikrát svou reakcí překvapím sama sebe."

A pokaždé prý příjemně... "Dřív jsem byla z některých věcí otrávená a nechtělo se mi do nich. To teď vůbec neznám. Jsem nadšená úplně ze všeho, co teď prožívám."

V minulosti se prý nikdy nikomu nepodařilo přemluvit Van k tomu, aby udělala něco, co původně neměla v plánu. "Teď mi kámoška zavolá v deset večer, jestli nepojedeme na výlet a já řeknu: ´Cool, za pět minut jsem u tebe!´a užiju si super akci."

"Dochází mi, že za ta léta, co jsme byli se Zacem spolu, jsem přišla o spoustu zážitků," říká hvězda nového filmu Sucker Punch a s nakažlivým smíchem dodává: "Doufám, že budu mít dost času na to, abych všechno dohnala."

Na kluky ti tedy v těchto dnech asi moc času nezbývá? "To tedy ne! A ani po žádném klukovi netoužím. Samozřejmě se jednou chci znovu zamilovat a věřím, že přijde "Pan Pravý", ale teď bych na něj neměla čas. Chci se věnovat práci a sama sobě." "Navíc si myslím," vysvětluje ještě Vanessa na závěr: "Že opravdová láska se objeví ve chvíli, kdy to člověk nejmíň čeká..."

Zdroj: BravoGirl.cz

VANESSA HUDGENS NAHRADILA BRITNEY SPEARS!

26. února 2011 v 19:56 | ♥ Miss-Vanessiiik
Hvězda filmu Muzikál ze střední vyfoukla někdejší popové princezně post hlavní tváře značky Candies

Britney (29) se však za to na Vanessu (22) nezlobí: "Candie's je značka pro děti a teenagery, takže by bylo dost nevhodné, kdybych ji ve svém věku dál propagovala!"

Na twitter pak Brit napsala: "Být Candie's Girl bylo opravdu zábavné. Jsem ráda, že mě nahradila právě Van. Je moc krásná a k téhle značce se hodí."

Vanessa rychle odpověděla: "Díky Britney! Bude těžké, být stejně dobrá jako ty, ale já se na to moc těším. Je to úžasná práce."

Bývalá přítelkyně Zaca Efrona ještě prozradila, že je fanynkou Candie's od chvíle, kdy byla její tváří zpěvačka Black Eyed Peas:"Jakmile jsem spatřila Fergie v jejich kampani, okamžitě jsem se do toho oblečení zamilovala. BEP jsem v té době naprosto zbožňovala."

Zdroj: BravoGirl.cz

ZAC EFRON A VANESSA HUDGENS PŘISTIŽENI PŘI LÍBAČCE!

26. února 2011 v 19:43 | ♥ Miss-Vanessiiik
Že by se k sobě vrátili...

Zatímco Zac si užívá singl život, Vanessa tvrdě pracuje, a to i o víkendu. Když ji tedy Zac chtěl v pátek navštívit, musel za ní zajet na natáčení filmu Journey 2: The Mysterious Island.

"Objali se, políbili na tvář a domluvili se, že později zajdou na večeři," vypráví vizážistka z natáčecího štábu, která zrovna Van líčila na další scénu.

Recepční z luxusního hotelu ve Wilmingtonu k tomu ještě dodal, že Zac se automaticky nastěhoval do apartmá ke své bývalé přítelkyni: "Byli pořád spolu. V pátek večer jsem je zahlédl v hotelové restauraci. Velmi dlouho a dobře se bavili. V sobotu to bylo to samé!"

Opravdový šok ale na recepčního čekal, když hvězdy filmu Muzikál ze střední zahlédl v neděli odpoledne u výtahu: "Čekání na příjezd výtahu si krátili opravdu dlouhým a vášnivým polibkem. Nevěřil jsem vlastním očím! Moc jim to slušelo!"

Zdroj: Bravo.cz

Vanessa Hudgens natočena při cvičení

26. prosince 2010 v 21:14 | ♥ Miss-Vanessiiik
To, že každá dívka chce být krásná není žádné tajemství. To, že si každá z Vás alespoň jednou za život zkusila pořádně zacvičit a změnšit si tak zadeček není taky žádný hloupý drb. Každá chce být ta nej a chce si udržet své tělo přitažlivé. Stejně jako milion dívek na světě, tak i Vanessa Hudgens si své tělo ráda tvaruje. Respektive, ona ovládá tělo, nikoli tělo ovládá ji.
Tentokrát byla při této činnosti natočena některým z paparazzi či fanouškem. Video se objevilo na youtube.com a tak se můžete i Vy inspirovat, jakými že pohyby si Vanessa své krásné tělo tvaruje.

Friends believe in a happy ending

18. prosince 2010 v 22:04 | ♥ Miss-Vanessiiik
miss-vanessiiik.blog.cz
Miss Hollywood byl velmi překvapený a smutný, když se dozvěděli o rozchodu oblíbeného páru Hollywoodu. Zac Efron (23) a Vanessa Hudgens (22) se nyní rozhodli být jen přátelé a ukončit jejich vztah.
Přátelé páru nevěří na oddělení delší dobu, věří pravému opaku. Zac a Vanessa prostě nemohou žít jeden bez druhého. Přátelé věří ve šťastný konec. Alespoň jeden z nich řekl: "Můžou důvěřovat jeden druhému, mezi nimi bude vždy velké poutu. Hlavní důvody pro jejich rozchod jsou pracovní závazky, vzdálenost mezi nimi a touhou být svobodný."
Miss Hollywood pevně doufá a má naději na šťastný konec a že se vše prolomí k lepšímu.

Muzikálový pár Zac a Vanessa: Rozchod!

15. prosince 2010 v 16:51 | ♥ Miss-Vanessiiik
miss-vanessiiik.blog.cz
Bývali nejroztomilejším párem Hollywoodu. Teď ale po čtyřech letech romantického vztahu všechno končí. Zac Efron (23) a Vanessa Hudgens (22) médiím oznámili rozchod!

Vanessa a Zac se seznámili během natáčení kasovního trháku, filmového muzikálu o mládeži a jejích problémech v lásce "High School Musical". Drobná tmavovláska a modrooký idol dívčích srdcí spolu začali chodit a vydrželo jim to dlouhé čtyři roky. Všichni si mysleli, že tohle je láska na celý život. Jenže se spletli. Pár v úterý oznámil, že se rozchází.
Prý ale vztah ukončili v klidu a bez hádek a výčitek. Stále jsou to dobří kamarádi, což dosvědčili i jejich blízcí známí. "Rozchod nebyl nijak dramatický. Nikdo třetí v tom nebyl," řekl jeden z nich serveru E! Online a další to potvrdil americkému magazínu People: "Jsou to stále stoprocentní kamarádi."

Happy Birthday V! (22)

14. prosince 2010 v 22:41 | ♥ Miss-Vanessiiik
miss-vanessiiik.blog.cz

Dnes 14. prosince má talentovaná herečka Vanessa narozeniny, oslaví své 22. narozeniny. Během dvaceti-dvou let Vanessa prožila své šťastné chvíle i ty smutné. Vanessa patří mězi veselé, milé lidi. Vanessa je velmi zkromná, její popularita ji nestoupla do hlavy, jak některým hvězdám. Herečka při každé přiležitosti se snaží pomáhat druhým, kteří to nejvíce potřebují. Během svého života už natočila řadu filmů, pracovala s různými fotografy, kampaňi, ...
S týmto článkem chci popřát mnoho velkých úspěchu Vanesse a přeju ji všechno nejlepší, jak v hereckém životě, tak i v jejím soukromém.
My vždy fanouškové ji ve všem podpoříme a budeme se snažit Nessu udržet nahoře a proto nezapomínejte na moji stránku Miss-Vanessiiik a dozvídejme se společné informace o Nesse.

Vanessa Hudgens bude hrát ve filmu Lara Croft Tomb Raider?

14. prosince 2010 v 20:12 | ♥ Miss-Vanessiiik
miss-vanessiiik.blog.cz

Mezi oblíbené a úspěšné filmy se řadí film Lara Croft Tomb Raider, kde hrála nádherná sexy herečka Angelina Jolie, film byl natolik úspěšný, že natočili více dílu. Po delší době režisér Jan de Bont se rozhodl natočit další díl Lara Croft, sexy Angelina tuto roli z neznámých důvodů odmítla. Při výběru zazněly jména jako jsou Olivia Wilde, Megan Fox a mladá herečka s obrovským talentem Vanessa Hudgens. Z těchto tří jmen je mi samozřejmě nejblíže Vanessa a proto tuto roli přeju právě ji. Megan Fox se pro tuto roli podle mě nezamlouvá, vidím ji pořád v těch filmech, kde je taková "divoška" a jen laškuje s kluky.
Abych pravdu řekla, bylo by úžasný, kdyby tuto roli Vanessa Hudgens dostala, Vanessa je úžasná, skvělá, plného talentu v sobě má.Ale jako malá jsem se dívala na tento film "Lara Croft" a milovala jsem ho a proto, když zazní toto jméno vždy vidím sexy herečku s plnými rty Angelinu Jolie.
A teď mě napadlo, kdyby Vanessa dostala tuto roli možná by sní byla i nová postavička v počítačové hře, jako má Angelina. Věřím, že Vanesse by tato rola změnila herecký život k lepšímu.

A "New" Vanessa Hudgens christmas song?

12. prosince 2010 v 20:09 | ♥ Miss-Vanessiiik
Po internetu koluje video a spekuluje se, že Vanessa nazpívala novou zatím neznámou Vánoční písničku, tak jako před rokem píseň "Winter Wonderland". Druhá verze je, že tento nádherný song je starší a nedávno se objevil. Já jenom doufám, že se objeví v celém znění a budeme mít více informací o této neznámé písničce, příjemnou zábavu.

 
 

Reklama