Květen 2011

VANESSA HUDGENS SE CHCE STĚHOVAT

16. května 2011 v 18:27 | ♥ Miss-Vanessiiik |  News
Loni v prosinci se hvězda filmu Muzikál ze střední po pěti letech rozešla se svým hereckým kolegou Zacem Efronem a od té chvíle se její život obrací vzhůru nohama...
"Začínám nový život," prohlásila star těsně po rozchodu: "Nikdy jsem nebyla šťastnější. Těším se úplně na všechno, co mě teď čeká."

Změn je v jejím životě opravdu hodně. "Točím filmy a pracuji na projektech, díky nimž, doufám, už nebudu ta sladká holka z High School Musical. Navíc všechen volný čas trávím s kamarády, na to jsem pět let nebyla zvyklá. Každý den se mi přihodí něco nečekaného. Je to úžasné," říká nadšeně Van.

Hereččin kamarád nám ovšem prozradil úplnou novinku z jejího života:"Potkali jsme se v Cannes a Van se mi svěřila, že chce na chvíli pryč z Californie a bude se brzy stěhovat do New Yorku. Moc se na to těší, takže si myslím, že to opravdu udělá."

Nakonec se pak sama Vanessa ještě svěřila, že by si ráda zahrála v seriálu Glee: "To bych vážně moc chtěla. Miluju muzikály a Glee je podle mě naprosto úžasný. Nenechám si ujít žádný díl. Moc bych si přála patřit do téhle show."

[3. 52011]> WITH ASHLEY AND CABO SAN LUCAS SHELLEY LEAVING

7. května 2011 v 20:17 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2011
Na internetu se objevily další fotky, které byly pořízené z dovolené v Mexiku, jak holky už odjíždějí zpátky domů. Ashley Tisdale, Shelley Bucker a Vanessa si dokáži opravdu svou slávu a peníze užít. My můžeme jen závidět, ale musíme uznat, že holky si potřebovaly odpočinou od různých novinářů a načerpat nové síly, aby pokračovaly a zdokonalily se v jejich úžasných kariérách.


IN CABO SAN LUCAS - APRIL / MAY

7. května 2011 v 20:00 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Personal Photos
Objevili se opravdu nádherné fotečky z dovolené. Jde vidět, že holky si opravdu dovolenou užily: od relaxace, jízdě na koni, dovádění s delfíny, výborné večeře, procházky na pláži a večerní akce, kde holky byly vždy stylové … Fotografii doporučuji, příjemnou podívanou. ♥


With fans - Vacation in Los Cabos in Mexico

5. května 2011 v 14:22 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Fan Pictures
Mladá 23 roční herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens si užívá svoji dovolenou s přáteli. K dispozici máme fotečku z večírku Los Cabos v Mexicu, kde holky šli na párty. A zde máme fotografii s fanouškem.

imagebam.com

[1.5. 2011] > WITH ASHLEY AND SHELLEY BEACH IN CABO SAN LUCAS

5. května 2011 v 14:12 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2011
Zaslužené dny plné sluníčka a moře si jednoznačně zasloužila Vanessa Hudgens po dlouhých měsících plné práce. Vanessa společně se svojimi nejlepšími kamarádkami - Ashley Tisdale a Shelley Bucker, během těchto dnech odpočívají na pláži v Mexiku. Během víkendu byly na pláži Cabo. Fotografie si můžete prohlídnou níže. ♥


2011 > Larsen & Talbert for USA Today [3 news photos]

4. května 2011 v 12:08 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Photoshoots 2011
Je mi potěšením vám všem přidat nové fotografie od naší Vanessky. Fotečky byly pořízené 24. února pro USAToday.com. Výsledek? Úžasný, fotograf odvedl skvělou práci. Líbí se vám nové fotografie? ♥


Vanessa Hudgens: "Kluka nepotřebuju!"

3. května 2011 v 21:52 | ♥ Miss-Vanessiiik |  News
Už to pomalu bude půl roku od rozchodu a star stále netouží po novém partnerovi. Jak to Van (22) dělá, že nikoho nepotřebuje?
"Užívám si nejkrásnější období svého života," hlásá tmavovlasá sympaťanda hned na úvod a vypadá u toho tak skvěle, že o jejích slovech nemůže nikdo pochybovat: "Byla jsem pět let ve vztahu, konečně teď poznávám, co to znamená být singl!"

"Ještě donedávna jsem přesně věděla, kdo jsem a že patřím k Zacovi. Teď o sobě nevím vůbec nic a je to velká legrace," svěřuje se Vanessa a pokračuje: "Kolikrát svou reakcí překvapím sama sebe."

A pokaždé prý příjemně... "Dřív jsem byla z některých věcí otrávená a nechtělo se mi do nich. To teď vůbec neznám. Jsem nadšená úplně ze všeho, co teď prožívám."

V minulosti se prý nikdy nikomu nepodařilo přemluvit Van k tomu, aby udělala něco, co původně neměla v plánu. "Teď mi kámoška zavolá v deset večer, jestli nepojedeme na výlet a já řeknu: ´Cool, za pět minut jsem u tebe!´a užiju si super akci."

"Dochází mi, že za ta léta, co jsme byli se Zacem spolu, jsem přišla o spoustu zážitků," říká hvězda nového filmu Sucker Punch a s nakažlivým smíchem dodává: "Doufám, že budu mít dost času na to, abych všechno dohnala."

Na kluky ti tedy v těchto dnech asi moc času nezbývá? "To tedy ne! A ani po žádném klukovi netoužím. Samozřejmě se jednou chci znovu zamilovat a věřím, že přijde "Pan Pravý", ale teď bych na něj neměla čas. Chci se věnovat práci a sama sobě." "Navíc si myslím," vysvětluje ještě Vanessa na závěr: "Že opravdová láska se objeví ve chvíli, kdy to člověk nejmíň čeká..."

Zdroj: BravoGirl.cz

2011> Twist Mai Scans

3. května 2011 v 21:42 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Scans 2011
K dispozici máme dva scany z časopisu Twist Mai.


[2.5. 2011]> With Ashley and Shelley beach in Mexico

3. května 2011 v 21:31 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2011
Naše úžasná herečka si právě užívá krásnou dovolenou společně s její dlouholetou kamarádkou Ashley Tisdale a Shelley Buckner v Cabo San Lucas v Mexiku, kde si dopřávají vysloužený odpočinek a načerpávají nové síly. Objevily se fotografie, když se holky společně procházely po pláži a užívaly si moře, sluníčko, … Naše Nessa už je krásně opálena (opravdu závidím, její krásnou snědou barvičku), měla na sobě krásné, výrazné plavky, klobouček a v ruce držela výborný ledový drink. ♥ S fotografii jsem opravdu poblázněna, taky bych si ráda dopřála příjemnou dovolenou u moře. :*


2011> In Sherman Oaks, CA - 28.04

3. května 2011 v 20:56 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2011
Příjemný slunečný den strávila Vanessa Hudgens společně s její rodinou (matkou Ginou a sestrou Stellou), kteří si zašli ve čtvrtek (28. dubna 2011) na menší nákupy v Sherman Oaks, Kalifornii. Vanessa mě přímo okouzlila, zvolila hnědou vestičku s třásněmi,v té samé barvičce zvolila nádherné boty, tmavé kalhoty s průhlednými vzory a dále to doladila různými, stylovými doplňky a vlasy měla přímo dokonalé! ♥