Únor 2011

Beastly NEW Movie Clips

28. února 2011 v 15:01 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Beastly - Videa
Na internetu se objevilo pár nových ukázek k filmu Beastly. Ukázky jsou hodně zajímavé, doporučuji se podívat. ♥ Pro připomínku vám shrnu o čem je film: Kyle Kingson (Alex Pettyfer) má všechno - je přitažlivý, chytrý a inteligentní. Jednoho dne potká Kendru (Mary Kate Olsen), čarodějnici, která ho prokleje. Jediné, co by teď mohlo Kyleovi pomoci, je najít opravdovou lásku, což Kendra považuje za nemožné. A tak začíná Kyleova cesta za hledáním té, která může zrušit jeho prokletí. Film je moderní adaptací pohádky "Kráska a Zvíře".


[26.2 2011] Heads to the Film Independent Spirit Awards

28. února 2011 v 14:38 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2011
K dispozici máme fotografie ze dne 26. února 2011. Paparazzi zastihli mladou herečku Vanessa Hudgens ve chvíli, když vycházela z jejího domu, aby se zúčastnila letošního udělení Independent Spirit Awards . Podle fotek jde vidět, že ve městě se ochladilo. Vanessa měla na sobě krásnou hnědou, koženou bundičku a fialové sportovní šaty. Jak se zdá, Vanessa poslední dobou má často na sobě fialovou barvičku, jedním důvodem je, aby ladila k novému tetování? Které je fialové ve tvaru motýla, co myslíte vy? 1
Na fotografie se můžete podívat níže. A tady naleznete fotografie, jak Vanessa dorazila na místo zde!


2011> German Bravo Nr. 9

27. února 2011 v 21:38 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Scans 2011
Příjemný večer všem! Je mi velkým potěšením přidat tyto dva krásné scany z německého časopisu Bravo. V tomto čísle časopisu se objevila známá sexy fotografie od Vanessy, který pořídil fotograf Eric Ray Davidson pro časopis Details. Přeji příjemnou podívanou.


2011 Film Independent Spirit Awards [Audience]

27. února 2011 v 21:25 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Appearances 2011
K dispozici máme další várku fotografii z ocenění "Independent Spirit Awards", které proběhlo na pláži v Santa Monice (26.2). Podle údajů Vanessa nezískala žádné ocenění, ale to nevadí, my víme, že je i tak skvělá. ♥

imagebam.com imagebam.com

2011 Film Independent Spirit Awards [LG Lounge]

27. února 2011 v 21:12 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Appearances 2011
Senzační herečka Vanessa Hudgens (22) se zúčastnila v odpoledních hodinách akce Independent Spirit Awards, která se konala na pláži v Santa Monice (26.2). Independent Spirit Awards ctí herce, herečky a filmy, které vystupovali v roce 2010. Na tuto událost Vanessa dorazila ze skvělou náladou a na fotografy se jen usmívala. 1


2011 > NBA All Star Party - 18.02

27. února 2011 v 12:03 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Appearances 2011
Po několika dnech v New Yorku, Vanessa je zpět v Los Angeles. Plná noblesu, úsměvu a krásy byla viděna herečka v pátek večer (18) se svými přáteli Brittany Snow a Laura New na neznámé události (doposud). Šíří se zvěsti, že byli na NBA All Star Party, přesněji na svátek slavné značky Nike, která vyrábí převážně sportovní oblečení a boty. K dispozici máme pouze jednu fotografii Vanessy se svými přáteli. Budeme doufat, že čas nám ukáže více informaci o této neznámé událostí a snad se do budoucnosti objeví i více fotografii. 1

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

2011 > Preview of Haute Betts Jewelry Beastly Collection - 24.02

27. února 2011 v 11:27 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Appearances 2011
Plná noblesu, úsměvu a krásy, přesně takto se dá popsat příchod talentované 22 roční herečky a zpěvačky Vanessy Hudgens na předběžné kolekci šperků značky Haute Betts pro film Beastly, která se konala 24. února 2011. Některé z klenotů byly vyrobeny speciálně pro film Beastly a budou v prodeji, stejně jako náramky od "Lindy", které měla při natáčení tohoto filmu Vanessa na sobě. Všechny šperky byly vyrobeny s drahými kameny a skály vysoké kvality. Projektant Heather Betts řekl, že každý náramek má svůj důležitý význam.


Scans of Details Magazine, March 2011

26. února 2011 v 22:34 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Scans 2011
Mladá herečka a kráska Vanessa Hudgens nafotila své sexy tělo pro časopis Details. Nedávno se objevily čtyři scany z tohoto časopisu. Toto číslo časopisu je určeno na měsíc březen a my se máme na co těšit. Vanessa spolupracovala se šikovným fotografem Eric Ray Davidsonem. Tento perfektní photoshoot naleznete zde!


VANESSA HUDGENS NAHRADILA BRITNEY SPEARS!

26. února 2011 v 19:56 | ♥ Miss-Vanessiiik |  News
Hvězda filmu Muzikál ze střední vyfoukla někdejší popové princezně post hlavní tváře značky Candies

Britney (29) se však za to na Vanessu (22) nezlobí: "Candie's je značka pro děti a teenagery, takže by bylo dost nevhodné, kdybych ji ve svém věku dál propagovala!"

Na twitter pak Brit napsala: "Být Candie's Girl bylo opravdu zábavné. Jsem ráda, že mě nahradila právě Van. Je moc krásná a k téhle značce se hodí."

Vanessa rychle odpověděla: "Díky Britney! Bude těžké, být stejně dobrá jako ty, ale já se na to moc těším. Je to úžasná práce."

Bývalá přítelkyně Zaca Efrona ještě prozradila, že je fanynkou Candie's od chvíle, kdy byla její tváří zpěvačka Black Eyed Peas:"Jakmile jsem spatřila Fergie v jejich kampani, okamžitě jsem se do toho oblečení zamilovala. BEP jsem v té době naprosto zbožňovala."

Zdroj: BravoGirl.cz

ZAC EFRON A VANESSA HUDGENS PŘISTIŽENI PŘI LÍBAČCE!

26. února 2011 v 19:43 | ♥ Miss-Vanessiiik |  News
Že by se k sobě vrátili...

Zatímco Zac si užívá singl život, Vanessa tvrdě pracuje, a to i o víkendu. Když ji tedy Zac chtěl v pátek navštívit, musel za ní zajet na natáčení filmu Journey 2: The Mysterious Island.

"Objali se, políbili na tvář a domluvili se, že později zajdou na večeři," vypráví vizážistka z natáčecího štábu, která zrovna Van líčila na další scénu.

Recepční z luxusního hotelu ve Wilmingtonu k tomu ještě dodal, že Zac se automaticky nastěhoval do apartmá ke své bývalé přítelkyni: "Byli pořád spolu. V pátek večer jsem je zahlédl v hotelové restauraci. Velmi dlouho a dobře se bavili. V sobotu to bylo to samé!"

Opravdový šok ale na recepčního čekal, když hvězdy filmu Muzikál ze střední zahlédl v neděli odpoledne u výtahu: "Čekání na příjezd výtahu si krátili opravdu dlouhým a vášnivým polibkem. Nevěřil jsem vlastním očím! Moc jim to slušelo!"

Zdroj: Bravo.cz

Sucker Punch Cast : SFX April Issue Scans

26. února 2011 v 11:21 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Scans 2011
Na internetových stránkách byly uveřejněné scany z časopisu SFX. V tomto vydání časopisu, redaktoři se zaměřili na film Sucker Punch a na herce, kteří tam hrají. K dispozici máme 7 krásných stran. 1

imagebam.com

[4x news] Sucker Punch posters

26. února 2011 v 10:02 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Sucker Punch - Posters
Je mi obrovským potěšením přidat tyto čtyři fascinující plakáty. Plakáty propagují film Sucker Punch, ve kterém hrála Vanessa Hudgens a další talentovaní herci. Vanessa je opravdu chameleón, ona vždy ví, jak nás něčím novým zaujmout. Jde vidět, jak herečka na sobě stále pracuje a také, jak ji hodně záleží na její kariéře, ve které chce být nejlepší. Pomalu si Vanessa plní sen a rozvijí svůj talent.
Příjemné kouknutí na fotografie.


50 Most Wanted Celebrities online

25. února 2011 v 19:09 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Location
Vanessa opravdu může být na sebe pyšná, nedávno získala další cenné ocenění. Jeden z nejpopulárnějších časopisů uspořádal seznam 50 nejhledanějších celebrit, naše nádherná, mladá herečka Vanessa se umístila na 12. místě! Vanessa patří mezi pravé hvězdy Hollywoodu a přitom je pořád, tak skromná a její velká sláva ji nestoupla do hlavy, neustále na sobě pracuje a chce být den den ode dne lepší a lepší, takových lidí by mělo být na světě daleko víc.
.
01. Justin Bieber
02. Emma Watson
03. Miley Cyrus
04. Selena Gomez
05. Kristen Stewart
06. Taylor Swift
07. Taylor Lautner
08. Lauren Conrad
09. Logan Lerman
10. Demi Lovato
11. Lea Michele
12. Vanessa Hudgens
13. Taylor Momsen
14. Alexa Chung
15. Leighton Meester

New Sucker Punch Still

25. února 2011 v 18:17 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Sucker Punch - Stills
Objevila se fascinující fotografie Vanessy, nevěřím svým očím, ona je tak krásná, nádherná, talentovaná a sexy! Kdo by věřil, že z takové roztomilé hvězdy prokoukne, tak výjimečná slavná osůbka jako je naše Ness. Jak jsem už zmiňovala Vanessa je velmi talentovaná umí krásně zpívat, hrát a také tančit více na fotografii. 1
.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

2010 ~ Michael Muller for Comic-Con 2010 Portraits

25. února 2011 v 18:00 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Photoshoots 2010
Příjemný podvečer je mi obrovským potěším přidat fotografie, které delší dobou nebyly zveřejněné. Fotografie byly pořízené na akci Comic-Con, tato akce byla uspořádaná pro film Sucker Punch, kde přece hrála naše divoška Vanessa. Jak to většinou bývá na slavnostních akcí, proběhnou tiskovky, rozhovory s hvězdami, fotografie apod. … Tato akce nebyla ničím odlišná od jiných jen, že z této akce byl pořízený photoshoot. Shoot je sice jednoduchý, ale krásný. Za tuto práci vděčíme fotografovi Michael Muller. Přeji příjemné podívání na fotografie. 1
.

2011 > Details (Eric Ray Davidson)

24. února 2011 v 19:47 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Photoshoots 2011
Už zapomeňte na sladkou, nenápadnou holku, která hrála ve filmu High School Musical, z Vanessy se stala úplná dračice. Jak všichni víme, tento film ji hodně proslavil a od té doby přijímá jednu nabídku na práci za druhou.
Vanessa dostala další skvělou pracovní nabídku, tentokrát ohledně focení, kde má spolupracovat se šikovným fotografem Eric Ray Davidson, tuto lákající nabídku herečka nemohla odmítnout.
Naše nová divoška Vanessa pózovala před fotografem Ericem v černým sexy oblečku a také ve spodním prádle.
Fotografie jsou opravdu skvělé doporučuji se podívat, tak co poznáváte naši novou divošku Vanessu? A jak se vám líbí?
.
imagebam.com imagebam.com

Banner international "Sucker Punch - Surreal World" is released

2. února 2011 v 15:10 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Sucker Punch - Promo
Je mi opravdu potěšením přidat tyto fascinující dva bannery z úžasného filmu Sucker Punch. Na banneru můžete zahlídnou krásné, svůdné herečky a samozřejmě samotnou sexy herečku Vanessu, která hraje neodolatelnou postavu Blondie.


Embarking for North Carolina at LAX airport - 16:01

2. února 2011 v 14:47 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2011
Ve čtvrtek (13) pár paparazzu zastihli mladou herečku Vanessu Hudgens, která byla spatřena na letišti v Los Angeles. Do Los Angeles mladá černovláska letěla jen kvůli práci. Nedávno krásná Vanessa dokončila nahrávání filmu "Cesta 2: Tajemný ostrov" v LA, a teď se přesunuje natáčení do Severní Karolíny, máme se na co těšit. 1