Prosinec 2010

Happy new year ♥

31. prosince 2010 v 20:08 | ♥ Miss-Vanessiiik |  My diary *
miss-vanessiiik.blog.cz
A je to tady. Ne že bychom se museli na povel veselit, vypít piv, vína nebo vodek a šampaňského litry a sníst všechno, co neleze (někdy i leze), ale… Je tu zkrátka poslední den v roce, navíc pátek, a pokud to jen trochu půjde, měli bychom si ho užít. Každý po svém a jak mu to nejlíp vyhovuje. A já bych vám chtěla popřát:

Do nového roku vám přeji hodně krásných okamžiků, kdy po vaši tváři přeběhne úsměv, oči se vám rozzáří štěstím a srdce zahřeje, kdy se váš smysl roztančí radostí a duše naplní blahem. Přeji vám spoustu snů, které jako nekonečná touha a když se splní - je to nejkrásnější odměna. Přeji vám mnoho takových okamžiků, kdy cítíš štěstí a mé srdečné přání vás provází po celý rok.

A já doufám, že v novém roce 2011 mě budete mít rádi nadále a vždy rádi se vrátíte zpět na můj blog miss-vanessiiik, děkuji.

Poznámka: Na fotografii jsem já !!!

Vanessa Hudgens vs. Kristen Stewart

30. prosince 2010 v 20:40 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Vote for Vanessa
miss-vanessiiik.blog.czNa stránce inrumor.com soutěží mezi sebou dvě mladé, sexy, talentované hvězdy jako je Vanessa Hudgens, která jefilipinsko-portorikánsko-irsko-americko-indiánského původu a která hrála v mnohých filmem, mezi neznámějšími je film High School Musical a nebo dáte hlas Kristen Stewart, která si zahrála hlavní roli ve filmu Stmívání v podobě Belly Swanové, která ji proslavila.


Which celebrity lady you were hottest in 2010?

30. prosince 2010 v 20:17 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Vote for Vanessa
miss-vanessiiik.blog.cz
Tento konec roku nejšťastnější nebyl pro Vanessu Hudgens, ale každá životní změna je příležitost pro další rozvoj (příklad: nedávný rozchod s jejím dlouholetým přítelem Zac Efron). A zde máme aktuální anketu "Která celebrita byla nejžhavější v roce 2010?", své favority můžete podpořit prostřednictví hlasu, které jsou zadarmo, tak hlasujte! Vanessa má pouhých 4% hlasů.


VANESSA VS. HALLE

30. prosince 2010 v 19:48 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Komu víc ?
miss-vanessiiik.blog.cz
A máme tady oblíbenou anketu "komu víc?". Stránka people.com nedávno zveřejnila tuto oblíbenou anketu. V této anketě soupeří mezi sebou celebrity, jako je naše Vanessa a Halle. Soupeří se o tom komu více sluší kraťasy. Já jsem dala hlas samozřejmě Vanesse a docela mě zarazilo, že Halle vyhrává. A co vy? Podpoříte Vanessu?

Zac Efron a Vanessa Hudgens se k sobě vrátí!

30. prosince 2010 v 11:10 | ♥ Miss-Vanessiiik
miss-vanessiiik.blog.cz
Už před dvěma týdny otřásla světem šoubyznysu šokující zpráva: Van (21) a Zac (23) se rozešli...
Pár se potkal před čtyřmi roky při natáčení filmu Muzikál ze střední a od té doby byli Zac a Vanessa pořád spolu. Nedávno se to ale změnilo a herečka prohlásila, že byli spíš dobří kamarádi než milenci: "Neudělali jsme si nic špatného. Na rozchodu jsme se domluvili."

Blízký přítel obou herců, Paul, si ale myslí, že odloučení není definitivní: "Oni jsou tak dokonalý pár. Rozumí si, věří si, nežárlí na sebe a ustáli spolu nejeden skandál. Jejich rozchod byl pro celou partu obrovský šok. Sám za sebe jsem ale přesvědčený, že se k sobě jednou vrátí!"

"Mají oba hodně práce, tráví spoustu času od sebe a navíc chtějí zažít, co znamená být single. Ani jeden si to nikdy pořádně neužil," prásknul Paul s tím, že mezi Zacem a Van je tak obrovské pouto, že: "Až tohle všechno prožijí, tak se určitě dají zase dohromady a budou mít kupu dětí."

Zdroj: bravogirl.cz

JustJared.com 's nejpopulárnějšíc herečeky 2010

30. prosince 2010 v 10:58 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Location
miss-vanessiiik.blog.cz
Vanessa Hudgens se objevila v nejnovějším seznamu stránky JustJared.com   nejvíce populárních hereček pro rok 2010. Umístila se na úžasném 2. místě. První místo obsadila atraktivní herečka Angelina Jolie. ♥

1. Angelina Jolie                                
    2. Vanessa Hudgens                                      
3. Jennifer Aniston                             
4. Rachel Bilson                                
5. Kristen Stewart
6. Katie Holmes
7. Blake Lively
8. Megan Fox
9. Jennifer Garner
10. Hilary Duff

[28.12] In and out of the salon Ricki Criswell - 28.12

30. prosince 2010 v 10:48 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2010
Nádherná herečka Vanessa Hudgens byla nachytaná záludnými paparazzi, kteří herečku všude možně vyhledávají, aby vyfotografovaly privátní situace to se, ale ovšem dnes paparazzi nepovedlo. Vanessa si zašla do krášlicího salonu "Ricki Criswell" na péči o pleť, kde si udělala příjemnou chvíli pro sebe, snad každá žena chce být pořád krásná ne?
Druhá matoucí zpráva se objevila taková, že Vanessa si zašla k zubnímu lékaři, který je vedle salonu "Ricki Criswell".


Vanessa Hudgens Visits Ricki Criswell Skin Care

30. prosince 2010 v 10:34 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Video-Candins
Přeji všem sladký den. ♥ Mám pro vás video, když paparazzi nachytali slavnou herečku Vanessu Hudgens, když si zašla do kosmetického salonu do položky péče o pleť, Vanessa za každých okolností, chce být krásná a kdo taky ne? A zde máme natočené samotné video, příjemnou zábavu.


[27.12] Studio Cafe Lunch with Matt Prokop & Sarah Hyland

28. prosince 2010 v 23:24 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2010
Vanessa ví zkrátka, jak trávit volný čas a pár dnů volna: nakupováním, pobyt s rodinou s přáteli, fitko, zajít si do kavárničky a tak dále. Nedávno kolovaly zprávy, že Vanessa byla viděna s dobrou kamarádkou Ashley Tisdale, když byli spolu na kávě, aniž by byli vyfocené, což je opravdu škoda.
K dispozici máme nejnovější fotografie od paparazzi ze včerejšího odpoledne (27), když Vanessa si zašla na povzbuzující, lahodné café s jejím kamarádem Sarah Hyland, který také hrál ve známém filmu a to "High School Musical3: Senior Year" a k tomu je doprovázela mladší sestrička od "V" Stella.
Fotografie se objevily v hojném počtu a v dobré kvalitě, co Vanessa měla na sobě se můžete podívat sami, podle mě ji to neuvěřitelně slušelo, jako obvykle.


Most Popular Celebs' for 2010

28. prosince 2010 v 10:04 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Location
miss-vanessiiik.blog.cz
Vanessa Hudgens se objevila v nejnovějším seznamu nejvíce nejoblíbenější celebrity roku 2010. Umístila se na nejlepším místě. V tomto seznamu předběhla sex symboly, jako jsou například Miley Cyrus a Ashley Tisdale. Za žebříček děkuji stránce JustJaredJunior.

1. Vanessa Hudgens                               
2. Miley Cyrus                                    
3. Selena Gomez                                  
4. Zac Efron
5. Jonas Brothers
6. Demi Lovato
7. Ashley Tisdale
8. Robert Pattinson
9. Justin Bieber
10. Kristen Stewart
11. Taylor Swift
12. Ashley Greene
13. Jasmine V
14. Taylor Lautner
15. Victoria Justice
16. Emma Watson
17. Logan Lerman
18. Miranda Cosgrove
19. Liam Hemsworth
20. Kendall Jenner
21. Willow Smith
22. Sterling Knight
23. David Henrie
24. Nicole Anderson
25. Gregg Sulkin

Vanessa Hudgens Workout with Stella (Dec 24).

28. prosince 2010 v 9:49 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Video-Candins
Vanessa Hudgens nedávno byla nachytána paparazzi, když odcházela z fitka, kde minimálně třikrát týdně pracuje na své postavě. Jenže, jít do fitka znamená, jít tam v těch nejpohodlnějších teniskách a teplákové soupravě a samozřejmě nenalíčená. A to se potom fotografům fotí jedna báseň … Chudák Vanessa, snažila se alespoň rukou zakrýt nenalíčený obličej, a co nejrychleji se snažila zmizet do auta. Fotografie naleznete zde.


[24.12. 2010] Christmas Eve Workout

27. prosince 2010 v 18:00 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2010
24. prosince se paparazziům povedl povedený úlovek. Načapali zpěvačku a herečku Vanessu Hudgens, která opouštěla tělocvičnu "LA fitness" se svou mladší sestřičkou Stellou. A jelikož si Vanessa si šla zacvičit, aby udržela svou dokonalou postavu, tak vyšla nenalíčená, v kraťasech, černé mikině, nátělníku a černou kšiltovkou, která přestavuje kampaň proti rakovině "Stand Up 2". Vanessa se snažila co nejvíce ukrýt svůj obličej před fotografy. Těm se ale nakonec pár fotografií podařilo ulovit, a vy se na ně můžete právě podívat![23.12 2010] Leaving the parental home

27. prosince 2010 v 17:19 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2010
K dispozici máme poslední fotografie ze dne 23. prosince, když Vanessa šla po skvělém obědě a pohodovém vánočním nakupováním, jela konečně domů za svou rodinou, kde si popovídají a stráví spolu nějaký čas. Tento den paparazzi byli opravdu v patách Vanesse.


[23.12 2010] Getting in and out of Burbank Fireplace & BBQ

27. prosince 2010 v 12:37 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2010
Vanessa si zašla do ověřené restaurace v Burbank Fireplace & BBQ na skvělý oběd, aby zaplnila svůj žaludek něčím dobrým a taky aby získala energii na pozbytek dne. Po výborném obědě se Vanessa vrhla na vánoční nákupy do obchodu známém pod názvem "Barney's New York". Po vánočních nákupech "V" měla namířeno do svého rodného domu. ♥
Vanessa měla divoce rozpuštěné vlasy, které ji jen vlály, boty zvolila velmi sexy na vysokém podpatku, které prodlužují a zeštíhlují nohy. Dále zvolila teplou bundičku, která ji zahřívala. Ness zvolila k jejímu oufitu různé doplňky a kabelku, celkový oufit na mě působí velmi příjemně. =)


[23.12 2010] Buying gifts at Barney’s New York.

27. prosince 2010 v 12:03 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2010
23. prosince se paparazziům povedl povedený úlovek. Načapali zpěvačku a herečku Vanessu Hudgens, která nakupovala vánoční dárky v Barney's New York. Vanessa byla zaneprázdněna vybírání dárku a telefonátem (kdo ji tak mohl volat?), že si ani nevšímala paparazzi. Herečce to moc slušelo.


Gossips Magazine (Japan - January 2011)

27. prosince 2010 v 1:51 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Scans 2010
Objevily se dva scany pro rok 2011 na měsíc leden. Fanouškové japoského časopisu Gossips a Vanessy se mají na co těšit, redaktoři časopisu si připravili styly s Vanessou na dvě strany.


2010 > De Bravo nr. 52

27. prosince 2010 v 1:33 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Scans 2010
Po delší době se nám oběvily dva scany s Zacem a Vanessou, když byli do sebe neskutečně vášnivě, zamilováni. Jejich láska byla tak nádherná a tak dlouhotrvající i přes veškerý bulvár vydrželi spolu mnoho let. A teď ? vše krásné mezi nimi zkončilo, ale já pořád věřím na dobrý konec.10 nejoblíbenějších hereček roku 2010

26. prosince 2010 v 22:46 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Location
miss-vanessiiik.blog.cz
Stránka JustJaredJr.com zveřejnila seznam 10 nejoblíbenějších hereček roku 2010 a samozřejmě naše milovaná Vanessa Hudgens se umístila na neuvěřitelném 1. místě, gratuluji - zaslouží si to.

1. Vanessa Hudgens                               
2. Miley Cyrus                                   
3. Selena Gomez                                 
4. Demi Lovato                                   
5. Ashley Tisdale
6. Kristen Stewart
7. Ashley Greene
8. Emma Watson
9. Miranda Cosgrove
10. Nicole Anderson

Vanessa mezi celebritami s nejkrásnějšími nohy

26. prosince 2010 v 22:27 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Location
miss-vanessiiik.blog.cz
Naše sexy star Vanessa se umístila mezi hvězdami s nejhezčími nohy na světe. Získala krásné umístění a to 8. místo, gratuluji.

1- Megan Fox                                  
2- Ashley Tisdale                                  
3- Leighton Meester                                 
4- Jessica Lowndes                                
                     5- Selena Gomez                                                      
                  6- Emma Watson                       
7- Blake Lively
8- Vanessa Hudgens
9 - Nina Dobrev
10- Alyson Michalka
11- Miley Cyrus
12- Kristen Stewart
13- AnnaLynne McCord
14- Hillary Duff
15- Meaghan Martin
16- Jessica Szhor
17- Ashley Greene
18- Ke$ha
19- Demi Lovato
20- Emily Osment

Top 10 Hot žen 2010

26. prosince 2010 v 22:10 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Location
miss-vanessiiik.blog.cz
Vanessa je zkrátka skvělá v žebříčku "Top 10 Hot žen 2010" se Vanessa umístila na 8. místě, gratuluji.

1. Kim Kardashian                              
2. Katy Perry                                
3. Taylor Swift                                     
4. Cheryl Cole                                   
                                  5. Rihanna                                                                               
                                  6. Kristen Stewart                             
7. Emma Watson
8. Vanessa Hudgens
9. Nicki Minaj
10. Jennifer Aniston