Listopad 2010

Zac Efron & Vanessa Hudgens: Waikiki Kissin' (November 26).

30. listopadu 2010 v 21:52 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Video-Candins
Hollywoodský hvězdný pár Vanessa Hudgens (22) a Zac Efron (23) jejich láska mezi nimi jen vzrůstá. Tento pár je neuvěřitelně silný a jen tak se nedají bulváru. Bohužel pár si postěžoval, že má na sebe málo času. Zac i Vanessa natáči jeden film za druhým, ale při každém volném dni se snaži trávit spolu čas. Objevilo se po dlouhé době, tak nádherné romantické video Zaca a Vanessy, když na veřejnosti se vášnivě objímali a líbali, všichni fanouškové z tohoto videa jsou nadšení, tak jako já. Fotografie naleznete zde!


Zac Efron & Vanessa Hudgens: Waikiki Kissin'

30. listopadu 2010 v 13:02 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2010
Pár už zažil a vydržel mnoho, jak už příjemných zážitků, tak bohužel i těch smutnějších, ale zdá se, že jejich chvilkové krize páru naopak ještě více posílila. Pár je znovu vášnivě zamilován a zdá se že ještě víc než kdy jindy. Zac a Vanessa jsou tak zamilovaní, že vypustili kolem sebe otravné paparazzi a svou lásku šířily kolem sebe, očividně nemají se za co stydět, jsou krásní a úžasní, závidím jim. ♥

imagebam.com imagebam.com

________________________________________________________________________

________________________________________________________________________

Zac Efron and Vanessa Hudgens staying at the Kahala in Oahu.

30. listopadu 2010 v 12:15 | ♥ Miss-Vanessiiik |  News
miss-vanessiiik.blog.cz
Je to neuvěřitelné po tolika letech, jejich láska je silnější a vášnivější. Jejich láska musí být opravdová. Tento mladý pár získal mnoho ocenění, nejznámější ocenění bylo, když Vanessa Hudgens a Zac Efron se stal párem roku 2008 (1. místo), když porazili dosud nejoblíbenější hollywoodský pár Angelinu Jolie a Brada Pitta. Po tomto velkém úspěchu kolovaly zvěsti typu "Ale jejich láska nemůže trvat po Muzikálu ze střední, protože jejich kariéry se rozejdou, navždy. Takže je chceme ocenit dnes, kdy jejich láska ještě plane žárem milionů blesků."
Jsem na tento pár opravdu pyšná i přes takový bulvár je jejich láska silná.
Zac Efron přiletěl za Vanessou na Havaj, aby strávili spolu americký svátek Den Díkuvzdání. Momentálně tento pár se ubytoval v hotelu KahalaOahu. Pár si užíval krásný vášnivý víkend. Nejkrásnější je na tom, že se objevily i krásné romantické fotografie, které naleznete zde!

Zac Efron and Vanessa Hudgens kissing and cuddling in hawaii screencap in Waikiki, Hawaii

29. listopadu 2010 v 19:56 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2010
Láska mezi Zac a Vanessa jen roste, říkají fanoušči, kteří je potkali v neděli 28. listopadu na Havaji ve Waikiki. Objevily se rozmazané fotografie, kde pár se romantický objímá a také můžeme zahlídnout romantický polibek. Bylo natočené i video, ale bohužel zatím není k dispozici.

   imagebam.com imagebam.com

The Waikiki Edition Grand Opening Event

29. listopadu 2010 v 19:41 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Personal Photos
Objevila se jedna nekvalitní fotografie ze slavnosti "Waikiki Edition", která proběhl v Honolu na Havaji. V tvé době si Vanessa užívala víkend na sluníčku s rodinou. Další dovolenou Vanessa neplánuje, teď ji čeká jen práce. Více fotografie naleznete zde a zde .

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Identified Outtakes by Miranda Penn Turin

29. listopadu 2010 v 9:55 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Photoshoots 2008
Příjemné ráno všem! Dnes jsou novinky opravdu nabité a to je jen a jen dobře. Objevila se jedná boží nová fotografie, když Vanessa nafotila shoot pro album Identified. Fotografie je vážně krásná, ale je jen škoda, že je v horší kvalitě.Vanessa nahodila sexy tajemný pohled a je v celé černé barvě, která ji neuvěřitelně vždy sedne.
Doporučuji se podívat na tuto jednu fotografii. ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vanessa mezi 50 nejkrásnějších zpěvaček na světě

29. listopadu 2010 v 9:47 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Location
miss-vanessiiik.blog.cz
Na stránkách ShoutMouth udělali nový seznam "50 nejkrásnějších zpěvaček na světe. Vanessa se umístila na slušném míste 18. místo, gratuluji. ♥

1° - Carrie Underwood                                    
2° - Shania Twain                                        
3° - Kylie Minogue                                      
       4° - Katy Perry                                              
5° - Christina Aguilera                                
6° - Britney Spears
7° - Taylor Swift
8° - Joss Stone
9° - Pixie Lott
10° - Colbie Caillat
11° - Beyoncé
12° - Shakira
13° - Ciara
14° - Gwen Stefani
15° - Avril Lavigne
16° - Alicia Keys
17° - Rihanna
18° - Vanessa Hudgens

Vanessa loved training for Sucker Punch

29. listopadu 2010 v 9:40 | ♥ Miss-Vanessiiik |  News
miss-vanessiiik.blog.cz
High School Musical hvězda Vanessa Hudgens byla překvapená její novou vlastní silou, když trénovala na nový akční film Sucker Punch. Vanessa mohla zvednout víc než její vlastní tělesná hmotnost.
V tomto akčním filmu Vanessa hraje členem ženské skupiny vězňů, kteří se snaží utéct z azylu.
Drobná herečka Vanessa trénovala s týmem zkušebních důstojníků námořnictva pro roli. Ze začátku to bylo opravdu namáhavé, ale nakonec si začala užívat fitness.
"Opravdu jsem milovala školení. Jeden z nejvíce cenných věcí, které jsem se naučila bylo "Nález bestie".

2010 > Sucker Punch Scan

29. listopadu 2010 v 9:20 | ♥ Miss-Vanessiiik
Objevil se jeden roztomilý scan z německé časopisu. Podle obrázku už můžeme předvídat, že se píše o nejočekávanější film tohoto roku "Sucker Punch", v tomto scanu nenajdete žádné novinky, píše se tam jenom, co pověděl režisér Zack Snyder o tomto filmu. ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

[GERMAN] Bravo Best Of 2010 Traumpaare

29. listopadu 2010 v 9:12 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Video-Others

Thanksgiving in Hawaii // Den Díkůvzdání na Havaji

28. listopadu 2010 v 13:37 | ♥ Miss-Vanessiiik |  News
miss-vanessiiik.blog.cz
Den díkůvzdání je tradiční severoamerický svátek. Dnes se Den díkůvzdání slaví druhé pondělí v říjnu v Kanadě a čtvrtý čtvrtek v listopadu v USA. Při tomto svátku se sejde celá rodina a na stole nesmí chybět krocan s nádivkou a brusinkovou omáčkou a také dýňový koláč. Po celé 3 až 4 dny se Američané veselí a baví s rodinou a přáteli. Nemůže chybět ani tradiční americký fotbal, nakupování, průvody, v televizi běží speciální programy, apod.
Podle zpráv na twitteru Zac Efron přijel za Vanessou na Havaj, aby byly spolu na Den díkůvzdání. Zac a Vanessa si zašli spolu na oběd do McDonalds.

@ "OMG nemůžu uvěřit, že moje máma právě viděla Vanessu Hudgens a Zac Efron na Havaji v McDonalds. Moje máma dostala dokonce od nich autogram.

@ Whoah! Můj kamarád viděl Zac Efron a Vanessa Hudgens v McDonalds.

@ Zac & Vanessa šli do kavárny mé sestry dnes ráno.

"BRAVO Best Of 2010"

28. listopadu 2010 v 12:59 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Vote for Vanessa
miss-vanessiiik.blog.cz
I letos se připravuje "Bravo Otto", který probíhá každý rok. Nedávno vyšel seznam oblíbených celebrit, filmů, apod., kteří byli nominováni. Hlasováni probíhá prostřednictví SMS.
Nejlepší televizní hvězda: Miley Cyrus, Kristina Schmidt, Miranda Cosgrove, Emily Osment, Selena Gomez, Demi Lovato, Taylor Momsen, Chace Crawford, Nina Dobrev, Zac Efron a další
Nejlepší filmová star: Ashley Tisdale, Megan Fox, Miley Cyrus, Kristen Stewart, Vanessa Hudgens, Ashley Green, Emma Watson, Emilia Schüle, Taylor Lautner, Kellan Lutz, Robert Pattinson a další
Nejlepší zpěvačka: Lady Gaga, Ke$ha, Lena, Beyoncé, Rihanna, Katy Perry, Miley Cyrus, Bushido, Eminem, Justin Bieber a další
Nejlepší skupina: The Black Eyed Peas, Tokio Hotel, Die Atzen, Queensberry, Green Day, Linkin Park, Jonas Brothers, 30 Seconds to Mars, Monrose, Big Time Rush a další

Vysílání proběhne v sobotu 20 listopadu, v 18:00 hod. na RTL II

Narozeninová párty pro Vanessa Hudgens?

27. listopadu 2010 v 15:58 | ♥ Miss-Vanessiiik |  News
miss-vanessiiik.blog.cz
Chystá se velkolepá párty pro Vanessu Hudgens, ale dosud se k této události neobjevilo žádné oficiální potvrzení. Dne 14. prosince Vanessa oslaví své nározeniny (22 let). O několik dní později se chystá velká akce pro její narozeninovou párty, tato akce má být údajně veřejná i pro některé fanoušky. Místo večírku "PURE Nightclub v Caesers Palace Hotel & Casino v Las Vegas, 18 prosince. Tuto pozvánku vytvořil Djhere Productions.
Teď už jen čekejme až se objeví oficiální potvrzení pro tuto akci. ♥


Sunrise Interview - Behind the Scenes with the cast of Journey 2 (Nov. 26th 2010

27. listopadu 2010 v 15:07 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Journey 2 - Videa
Výroba a obsazení "Cesta 2: Tajemný ostrov" dávají první interview na Sunrise v Austrálii. Ve video nám ukazují speciální efekty a některé scény, které jsme dosud neviděli. Samozřejmě Vanessa se ve video vyskytuje a zodpovidá na některé otázky, ve videu vypadá úžasně. ♥ Příjemnou zábavu.


Christmas Collection by Vanessa for "Neutrogena"

26. listopadu 2010 v 22:44 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Neutrogena
miss-vanessiiik.blog.cz
Neutrogena je americká značka výrobků, které zahrnuje obličejové výrobky, výrobky pro péči o vlasy, kosmetiké barvy a výrobky pro péči o kůži. Neutrogena má své počátky v 1930, kdy její zakladatel Emanuel Stolaroff, založil kosmetickou firmu známou jako Natone. Neutrogena byla původně nezávislá společnost, až do roku 1994, kdy se stala součástí konglomerátu Johnson & Johnson.
Po čase se stala hvězda Vanessa Hudgens tváři této značky. Nyní se objevila kolekce pod názvem "Celebrity Holiday Collection 2010" Vanessa nyní tuto kolekci propaguje. Kolekce se skládá z osmi produktů, jak pro muže tak i pro ženy. "S touto kolekci můžete dosáhnout krásy pokožky na prázdniny. Blíži se Vánoce a já si myslím, že je to vhodný dárek pro své přátele" pověděla Vanessa.
Podívejte se na tuto dokonalou kolekci, kliknutím zde!Sucker Punch - Still (Emily Browning)

25. listopadu 2010 v 17:26 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Sucker Punch - Stills
Objevila se pouze jedna fotografie z filmu Sucker Punch, ale bohužel jen herečky Emily Browning.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jorney 2 - On the set (Kualola Ranch)

25. listopadu 2010 v 17:14 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Journey 2 - On the set
Natáčení nového dobrodružného filmu "Cesta2: Tajemný ostrov" dává opravdu zabrat od zkoušek až po natáčení, stavitelé mají taky dost práce.
Objevila se na internetu nová fotografie, kde právě budou natáčet určitou scénu pro tento film (na Kualoa Ranch).
Kualola Ranch je obrovský ranč se spousty nádherných hor, jejichž terén se pohybuje od obrovského lesa až do husté tropické pláže s bílým pískem. Do některých míst na tomto ranči se jde
pouze dostat na koni a nebo pěšky. Tento ranč je velmi krásný a významný. Ranč sloužil na natáčení velkých produkcí, jako natáčení slavného filmu "Jurský Park" a nebo romantický film "Pearl Harbor", a více. Nedávno na tomto ranči proběhlo natáčení show "Lost".

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

50 Best-Dressed Celebrities of 2010

25. listopadu 2010 v 16:44 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Location
miss-vanessiiik.blog.cz
Slavná stránka Teen Vogue sestavila žebříček "50 nejlépe oblékaných celebrit". Vanessa se umístila na 42 místě. Redaktoři Teen Vogue k tomuto seznamu napsali: "Probírali jsme celý rok, jak se hvězdy oblékají. Žebříček jsme sestavily tak, podle hvězd, které si to nejvíce zaslouží." Stránka Teen Vogue mě docela zklamala, protože vím, že Vanessa si zaslouží vyšší místo.


Zac Efron Plans to Work With Vanessa Hudgens

25. listopadu 2010 v 16:20 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Video-Others
Objevilo se jedno krátké video, kde byla položená otázka na dlouholetého přítele Zaca, jestli bude ještě někdy hrát s jeho přítelkyní Vanessou. Zac řekl "Zatím není nic vyloučeno, abych znovu pracoval s Vanessou."
Možná do budoucna budou zase spolu hrát (Zac a Vanessa), třeba tentokrát to bude film romantický trhák a k tomu se stánou ještě více populárnější a neodolatelnými. Nechme to na budoucnosti. ♥


2010 > Joy and Instyle

23. listopadu 2010 v 15:04 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Scans 2010
To, že Vanessa má styl a je vzorem pro mnoho žen a dívek to víme, časopis Joy neodolal a musel přidat jeden styl i s Vanessou, časopis radí, kde právě tyto skvělé kousky oblečení můžete sehnat.
Druhý scan je z ruského časopisu Instyle, kde se objevila malinká fotografie naši Vanessy. ♥

imagebam.com imagebam.com