Říjen 2010

1x Blends, 1x wallpaper

31. října 2010 v 21:24 | ♥ Miss-Vanessiiik |  V-Blends
Pořád je ještě 31. října a slaví se svátek Halloween, abych tuto atmosféru doladila a zakončila, tak vám přidávám 1x blend a 1x wallpaper, které zveřejnila jedna německá stránka nessahudgensnews, jsou krásné.


Happy Halloween

31. října 2010 v 14:49 | ♥ Miss-Vanessiiik
miss-vanessiiik.blog.cz
Dnes je 31. řijná a jak už mnozí víme tento den se slaví svátek Halloween.
Halloween je svátek, většinou dětmi, které se oblékají do strašidelných kostýmů a chodí
od domu k domu s tradičním pořekadlem Trick or treat (Koledu, nebo vám něco provedu)
a "koledují" o sladkosti. Svátek se slaví většinou v anglicky mluvících zemích.
Jako malá jsem vždy záviděla a chtěla jsem tento svátek mít i tady v České Republice,
pomalu tento svátek se už i v naši zemi rozvijí.
Kdo tento svátek uznává, tak vám všem přeji hezkého Haloweena i naši Vanesse Hudgens.
♥ A já jen budu doufat, že dále budete chodit na můj blog. ♥

Vanessa má twitter?

31. října 2010 v 14:27 | ♥ Miss-Vanessiiik |  News
miss-vanessiiik.blog.cz
Mám pro vás zajímavou zprávu, říká se, že Vanessa má twitter?! Už se objevilo pár faktů, že Vanessa má opravdu twitter! Ale musíme brát na vědomí, video z roku 2009, kde Vanessa prohlásila, že twitter nemá a v nejbližší době ho ani nehodlá mít.
Paris Hilton potvrdila na svých internetových stránkách:
@ OfficialVNessa je pravá Vanessa Hudgens!
Buďte naladěni na tento web a brzy se určitě společně dozvíme pravdu!


» Zdroj: vanessahudgens.fan-club.it

[24.12] At Frend's Beauty Supply

31. října 2010 v 13:57 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2008
Mám náladu přidávající, ale když nejsou novinky, tak proč toho nevyužit a nezaplnit mou galerii? Naši paparazzi zachytily Vanessu a její mladší sestru Stellu před Štědrým dnem v Los Angeles, Kalifornii. Vanessce to opravdu moc slušelo i když to oblečení ji dělalo více oplácanější, ale přesto miliuji tento oufit, zalíbil se mi její jednoduchý účes - nádhera a ty oči, wow. ♥


Thunderbirds Vanessa Hudgens/video

31. října 2010 v 13:29 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Thunderbirds (2004)
Wow, objevilo se hezké video na youtube s filmem thunderbids, kde hrála naše sladká Vanessa Hudgens. ♥ Já sama film viděla o prázdninách, film se mi moc líbil, kdo neviděl tento film je to opravdu škoda, ale aspoň tu máte takovou, hezkou ukázku. Příjemnou zábavu. ♥ Třeba si tuto ukázku zamilujete na tolik, že si film i vy stáhnete.


Gossips (Japan) - 2010 [December]

31. října 2010 v 13:22 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Scans 2010
Wow, objevilo se 6 scanu z japonského časopisu Gossips. No není to úžasné? že je vám sem přidávám, ani nemusíte shánět a kupovat časopisy, vše si tady přečtete a to ZADARMO! ♥


Musí si důvěřovat, aby jejich láska vydržela!

31. října 2010 v 12:56 | ♥ Miss-Vanessiiik |  News
miss-vanessiiik.blog.cz
Být slavný přináší mnoho, krásných stránek, ale bohužel má i mnoho stránek záporných. Příkladem je náš pár Zac a Vanessa, všechno vypadá, tak krásně na první pohled, zamilované obličeje, držení se za ruce, dovolená,romantická večeře, společné večerní akce, atd. Ale za tím vším se skrývají otravní fanouškové, co jim nedají pokoj.
Vanessa nám prozradila: Je velmi těžké mít hezkého kluka, holky Zacovi pořád podlézají, aby tento vztah mezi mnou a Zacem vydržel, musíme si navzájem pevně důvěřovat.
Hodně děvčat Vanesse závidí, naštěstí náš pár Zanessa je neuvěřitelně silný, o tom svědčí, že jsou spolu už krásných, sladkých tři let, tomu se říká pravá láska, je hodně složíte vydržet vztah přes media, kde si vymýšlejí různé bulváry apod.
Vanessa nám hrdě prozradila: ,"když jsem se Zacem, on chce vždycky vidět moji radost, tak mě donutí se smát, on je tak sladký!" ♥

Journey 2 : The Mysterious Island - On Set / Video

31. října 2010 v 12:20 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Journey 2 - Videa
Tak to je úžasný! Nový film se rozjíždí v plné síle o tom se můžete přesvědčit sami, když kliknete na toto video dole. ♥ Na začátku - toho pejska miluji (miluji chrochtající pejsky). Už se těším na další videa, které se objeví, ale pro příště budu doufat, že už uvidím i Vanessu Hudgens.
Edit: Vanessa opravdu na video je v části 1:09 (ale musíte se pořádně podívat, jen se vzadu, mihne) má na sobě béžové kraťasy, červené tričko a volnou bílou košili.


Vanessa and Ashley with Mauii

31. října 2010 v 12:11 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Personal Photos
Je krásné si zavzpomínat na staré časy, když si vzpomenu na ty "zlaté časy", když Vanessa a Ashley Tisdale byly nejlepší kamarádky, mám u srdíčka hřejivý pocit, abychom si právě na tyto zlaté časy vzpomněly, tak nám umožňuje tato fotografie zdob natáčení High School Musical v roce 2007. Ten pejsek Mauii je ták rozkošný, roztomilý, apod. Snad jsem vám udělala radost, že tuto fotografie jsem pro vás sem přidala. ♥
..................................................................................................................
» Zdroj: vanessahudgens.fan-club.it

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Parodie pro HSM ?

30. října 2010 v 11:47 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Video-Others
Na internetu jsem našla starší video z roku 2008.
Má to být údajně trailer pro HSM4, který není skutečný a je jen vytvořený od jednoho fanouška. Vide je zábavné a proto si myslím, že by se vám mohlo líbit i některé pobavit. Toto video přidávám jen jako třešničku na dort, aby tento blog načerpal nějakou energii.
Příjemnou zábavu při sledování. ♥


Sucker Punch Trailer with French subtitles

30. října 2010 v 11:39 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Sucker Punch - Videa
Sucker Punch už se pomalu rozjíždí do celého světa. Fanouškové jen netrpělivě čekají, až vyjde do kin první premiéra filmu Sucker Punch, kde uvidí svoje milující hvězdy. Už se objevilo video s francouzskými titulky.
Já jen doufám a čekám, že se objeví trailer s českými titulky a jestli se neobjeví, tak hodlám někomu napsat, až to přeloží, až víme taky o čem si, tam povídají, atd.
Jen nezapomínejte prvidelně navštěvovat můj web ♥ Děkuji.


2010 > DE BRAVO Nr. 44

30. října 2010 v 11:28 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Scans 2010
O tom že Vanessa je slavná a čtenáři ji milujou o tom není pochyb, proto se poslední dobou všude píše o Vanesse, aby čtenáře jen přilákali a koupili si daný časopis. Německý časopis Bravo právě tuto taktiku využil a napsal o našem zlatičku článek + vybrali fotky na další dvě strany.
Já chci ten první článek, když vybraly fotografie, kde Vanessa surfovala na Havaji, já tyto fotky opravdu miluji jsou tak akční, živé, veselé. ♥
..................................................................................................................
» Počet fotografii: 3


Jorney 2 - On the set (2)

30. října 2010 v 11:03 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Journey 2 - On the set
Příjemný , hezký den všem!
Snad tento den vám zpříjemním i já s novými fotkami od naši Vanessy. Objevily se fotografie z natáčení nového filmu, jak už všichni víme (pro upřesnění "Journey 2: The Mysterious Island"). Už pomalu cítím tu filmovou, nádhernou atmosféru a čekám co se s filmu vyklube a jak všechno dopadne, jestli to bude trhák a nebo propadák (já osobně věřím, že film bude určitě zajímavý a zábavný už teď se těším na víc infromací).
Vanessa pilně pracuje a zato si zasloužila přestávku na oběd (28.října), kde načerpala nové síly, odpočine si a vychutná si dobrý oběd. Nevím jestli se začalo už natáčet, ale spíše si myslím, že teprve se vše připravuje.
Sami můžete se podívat, zkritizovat a nebo pochválit co Vanessa měla na sobě.
..................................................................................................................
» Počet fotografii: 6


11x Icons with Vanessa Hudgens

29. října 2010 v 21:08 | ♥ Miss-Vanessiiik |  V-Avatars
Přijemný večer, jsem velmi ráda, že jste navštěvujete můj blog znova a znova. Bohužel novinky jsou chudobné a moc jich nejsou kvůli natačení nového filmu, kde ovšem hraje naše Vanessa Hudgens.
Toto období vám přidávám jen starší fotky, články, protože jak jsem zmiňovala novinky nejsou :-(. A proto vám pro spestření přidávám pár avatarů s Vanesskou, které jsem našla na internetu, snad se vám líbí a dobudoucna je někdy využijete.
..................................................................................................................
» Počet fotografii: 11

     
    

Tajný recept, být štihlá, jako Vanessa Hudgens!

29. října 2010 v 15:08 | ♥ Miss-Vanessiiik |  News
miss-vanessiiik.blog.cz
Krásné, černovlasé, leské, husté vlasy od dospívající hvězdy z filmu "High School Musical" ANO mluvíme o krásné herečce Vanessy Hudgens! Nejen, že tato herečka má výborný vkus v oblékání, ale ona i sladce zpívá a také drží v hrsti dokonalého muže Zaca Efrona! Vanessa se klidně může najíst pizzy, párky v rohlíku a také si může vychutnat vynikající čokoládu a ona ne a ne přibírat ve váze, asi se všichni ptáte, jak to ona dělá? "V je kouzelnice" ! Upřímně nikdo není kouzelník, ale Vanessa je chytrá a má svůj vlastní recept, my jsme ho zjistili a rádi se s vámi sním podělíme! Nezapomínejte být dále naladěný na web Miss-Vanessiiik a sledovat veškeré novinky.

Journey 2 : The Mysterious Island - Filmset

29. října 2010 v 15:05 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Journey 2 - On the set
Objevily se tři fotografie, když už se začínalo připravovat na nátáčení nového filmu "Jorney 2" na který se doufám už všichni těšíme!Podzimní shoot

28. října 2010 v 13:23 | ♥ Miss-Vanessiiik |  My photos
Ahoj zlatička moje, psala jsem vám, že nedávno jsem se šla fotit, někteří z vás měli zájem se podívat na moje fotky, tak je sem vám přidávám. Podle mě se fotky povedly, v PC jich mám fotek opravdu milion, snažila jsem se vybrat nejlepší fotky, aby vás z něčím zaujaly. Snad se vám líbí, článek píšu v rychlosti, protože jdu ven.
Miluji vás.


Miley a Vanessa soupeřky?

28. října 2010 v 13:03 | ♥ Miss-Vanessiiik |  News
miss-vanessiiik.blog.cz
Zdroj, který byl při scéně natáčení nového filmu "Cesta 2" nám napsal článek o Vanesse Hudgens a Miley Cyrus.
Vanessa a Miley byly vždy dvě mladé dívky plné talentu! Popsal nám, že Miley měla za soupeřku Vanessu! Vanessa všechno popírá a říká:
V: Miley a já soupeři? Ne! Miley a já jsme přátelé už od roku 2006. Já mám důležitější věci na práci, než s někým soupeřit. Když se s Miley znovu uvidíme moc ráda si sní popovídám znovu a znovu. Vanessa také dále řekla, že Miley šileně rychle vyrostla!

Media stále, něco vymýšlejí nového a nového, oni snad nikdy nespí. ♥

Vanessa Hudgens Paddle Surfing on Hawaii (October 17) II.

28. října 2010 v 12:16 | ♥ Miss-Vanessiiik |  Candids 2010
Wow, objevily se další fotografie, když Vanessa si užívala dovolenou na Havaji s rodinou a s novým kamarádem s kterým má natáčet nový film. Vanessa si tuto dovolenou určitě užila a bude na ni vzpomínat jen v hezkém. Na dovolenou jela především, aby načerpala hodně síly a energie na natáčení nového filmu. Natáčení už začalo, tak se těšme na novinky, které se objeví. Nezapomeňte chodit na můj blog pravidelně a dozvíte se toho ještě víc. ♥
..................................................................................................................
» Počet fotografii: 6